2015.06.24

PODZIĘKOWANIA

Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół nr 9 składają serdeczne podziękowania:

Dyrekcji Ogrodu Botanicznego UAM za hojność i dostarczenie przepięknych roślin do zagospodarowania zielenią naszego PATIO.

"Kwiaciarni Profil" Krzysztof Bartosik - Krzysztof Brzeziński - za hojność i dostarczenie przepięknych roślin do zagospodarowania zielenią naszego PATIO.

Firmie ROBICAN za hojność i wydrukowanie plakatów, promujących "Projekt Patio".

Firmie PYSZOTY za przygotowany poczęstunek - niespodziankę podczas realizacji "Projektu Patio".

Panu Maciejowi Kowalewskiemu - dyrektorowi P.Z. PIEKARZ za hojność, zorganizowanie transportu i pomoc rzeczową przy realizacji "Projektu Patio".

Pracownikom Warsztatu Wulkanizacyjnego z ul. Biskupińskiej za hojność i pomoc rzeczową przy realizacji "Projektu Patio".

Pani Annie Schmidt za hojność i dostarczenie 40 palet, niezbędnych do realizacji "Projektu Patio"
oraz wszystkim UCZNIOM, RODZICOM I NAUCZYCIELOM, którzy swoją pracą i zaangażowaniem sprawili, że nasze szkolne patio "nabrało kolorów"!

2015.05.11

PATIO

Zapraszamy wszystkich chętnych Uczniów i Rodziców do wspólnego działania – zagospodarowania szkolnego patio. Rada Rodziców wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu uczniów postanowiła uczynić patio oazą wypoczynku i rekreacji. Dzięki zaangażowaniu Samorządu Szkolnego i grona pedagogicznego mamy szansę na stworzenie miejsca z prawdziwą zielenią, zwiększenie ilości miejsc do siedzenia i kącików rekreacyjnych. Zdajemy sobie sprawę, że jeden weekend nie wystarczy na osiągnięcie takiego efektu, o jakim marzymy, ale wierzymy, że jest to początek działań, które uczniowie będą kontynuować w przyszłości.

Liczymy na Państwa obecność i udział w budowie patio, bo robimy to z myślą o polepszeniu jakości życia naszych dzieci.

1. 22 maja piątek – godz. 14:00 – 18:00 zbiórka materiałów
  2. 23 maja sobota – godz. 10:00 – 14:00 zbiórka materiałów
  3. 23 maja sobota – godz. 10:00 – 18:00 budowa patio

Więcej informacji na ulotkach, oraz na FACEBOOKU – Projekt PATIO.

RADA RODZICÓW ZS nr 9 w Poznaniu

2015.05.25