2016.04.15

PRZEDSTAWIENIE "TAK ZACZĘŁA SIĘ POLSKA"

Uczniowie klasy 3 a przygotowali przedstawienie, w którym przypomnieli ważne dla historii Polski wydarzenia. Na spektakl i świętowanie 1050 rocznicy chrztu Polski zaprosili koleżanki i kolegów ze szkoły, a po południu - rodziców i mieszkańców Strzeszyna.

KONKURS KLAS NA STRÓJ Z CZASÓW MIESZKA I DOBRAWY

Świętując 1050 rocznicę chrztu Polski uczniowie i nauczyciele przebrali się w stroje średniowieczne. Było wesoło i kolorowo. Nasze starania i pomysły oceniała komisja. Dla najlepiej przebranej klasy pani dyrektor przewidziała nagrodę.

2016.04.15

PARADA ULICAMI STRZESZYNA

15 kwietnia ulicami Strzeszyna przemaszerował radosny korowód uczniów przebranych w średniowieczne stroje. Dzieci przygotowały okolicznościowe transparenty. Nasza parada z Mieszkiem i Dobrawą wywoływała uśmiechy na twarzach mijanych mieszkańców Strzeszyna.

2016.04.03

Spotkania Flażolecistów w Katedrze z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski