Witamy w serwisie internetowym Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 9 w Poznaniu.

Składki na Radę Rodziców

Składki na Radę Rodziców na rok szkolny 2014/2015 wynoszą 30 zł na rodzinę (niezależnie od ilości dzieci uczęszczających do naszej szkoły). Uwaga! Rada Rodziców jest w trakcie zmiany konta bankowego - poprzednie jest NIEAKTUALNE.

Na dzień dzisiejszy wpłaty prosimy pozostawić w sekretariacie szkoły z dokładnym opisem (klasa, szkoła, imię i nazwisko dziecka - przy wpłacie indywidualnej).

Poprawa jakości wyżywienia dzieci w szkole i przedszkolu

Rada Rodziców w roku szkolnym 2013/2014 przygotowała i przeprowadziła badanie ankietowe, m.in. dotyczące jakości odżywiania w stołówce szkolnej. Z ankiet wynikało, że wielu rodziców jest zaniepokojonych jakością wyżywienia. Dlatego Rada Rodziców wraz z władzami szkoły przygotowała ofertę konkursową na wyżywienie dzieci szkolnych i przedszkolnych. Do konkursu stanęło 5 firm. Rada Rodziców największą uwagę skupiła na jakości, różnorodności i zgodności wyżywienia z normami. Członkowie Rady Rodziców wzięli czynny udział również w ocenie jadłspisów, do których były przygotowane dokładne wytyczne (dostępne na stronie szkoły w zakładce PRZETARGI).

W dniu 22.12.2014 otwarte zostały oferty konkursowe, a w dniu 21.01.2015 ogłoszone zostały wyniki konkursu - dostępne na stronie szkoły w zakładce PRZETARGI. Jednogłośnie wygrała firma cateringowa "Pyszoty", która będzie prowadziła stołówkę szkolną wraz ze sklepikiem szkolnym.
Pierwsze spotkanie z posiłkami firmy "Pyszoty" nastąpi już 2.02. I chociaż firma ma niewiele czasu na zagospodarowanie się w naszej stołówce, to mamy nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni z jakości serwowanych posiłków.

KONTAKT z RR

Wszelkie pomysły, uwagi oraz inicjatywy, w które Rada mogłaby się zaangażować prosimy przesyłać na nasz adres mail: radarodzicowzs9poznan@gmail.com

Zachęcamy wszystkich Rodziców do pozostawania z nami w kontakcie

W roku szkolnym 2014/2015 udało się nam zrealizować następujące inicjatywy:

1. Seans filmowy dla SP i Gimnazjum;
2. Dyskoteka szkolna (pomoc finansowa);
3. Pomoc w opracowaniu specyfikacji do przetargu na usługi cateringowe w szkole i wyborze firmy, która będzie przez najbliższy rok żywiła nasze dzieci;
4. Nagrody w konkursach - SP i Gimnazjum;
5. "Słodkie powitanie" klas 1 SP;
6. Słodycze na "Dzień Papieski";
7. "Słodkie czwartki" w Gimnazjum (pomysł RR, wykonawcy uczniowie, zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zagospodarowanie patio).
8. Projekt integracyjny w Gimnazjum;
9. Zakup instrumentów muzycznych dla klas 0-3;
10. Nagrody w konkursach międzyklasowych i międzyszkolnych w SP;
11. Nagrody za "ekstraklasę" w SP i Gimnazjum;
12. Pomoc organizacyjna i finansowa przy zagospodarowaniu patio;
13. Słodkie arbuzy dla wszystkich na zakończenie gry terenowej w SP

REGULAMIN RADY RODZICÓW

Z Regulaminem Rady Rodziców można zapoznać się tutaj.

Jeżeli nie możesz odczytać pobranego pliku, zainstaluj program Pobieranie Adobe Acrobat Reader

Rok 2013/2014: Informacje